Základní informace

Pokud jste od našeho obchodu v předchozích 30 dnech obdrželi balík se zbožím na základě objednávky, kterou jste v minulosti učinili v našem e-shopu, máte nyní možnost vyplněním a odesláním níže uvedeného formuláře odstoupit od smlouvy, protože jste s námi uzavřeli smlouvu pomocí internetu, tedy typického prostředku komunikace na dálku.

Od smlouvy máte právo odstoupit také před dodáním zboží na základě ustanovení § 1829 odst. 1 společně s § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. V případě, že Vámi objednané položky budou již ve výrobě, hradí kupující náklady spojené s probíhající výrobou kupujícím objednaných výrobků.

Kam zboží zaslat

Zboží nám nám zašlete zpět na adresu: SWproducts s. r. o., Metodějova 11, 612 00 Brno – Královo Pole Zboží prosím nezasílejte na dobírku, tyto zásilky nebudou vyzvednuty.

Doba vyřízení reklamace

Dle občanského zákoníku je prodávající povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu odkupujícího přijal. Nabízí-li prodejce v rámci způsobu dodání zboží několik možností, je povinen kupujícímu nahradit nejlevnější z nich. Nejpozději ve stejné lhůtě je kupující povinen prodávajícímu zaslat nebo předat zakoupené zboží. Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu kompletní, nejlépe v původním obalu. Zboží nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Náklady vrácení zboží nese kupující.

Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vrácenou částku.

Nemožnost odstoupení od smlouvy

V případě, že jste si objednali výrobky, které byly upravovány na míru Vašim požadavkům, nelze na tyto produkty uplatnit nárok na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu v rámci 30 lhůty od jejich dodání. V tomto případě lze reklamovat produkty pouze, pokud nebyly splněny požadavky zákazníka.

Formulář pro odstoupení od smlouvy či reklamace

Odstoupení od smlouvy
Maximum upload size: 268.44MB
Zde vložte fotografii v případě, že je potřeba.
Sending