Jak dostanete zboží

Pro dopravu využíváme služby kurýrní společnosti GLS. Tyto společnost nám dlouhodobě nabízí jak rychlé doručení kdekoliv po celé České republice i v zahraničí.

Balíky jsou doručovány do druhého dne od odeslání objednávky. Pokud chcete doručení urychlit, je možné si objednávky vyzvednout osobně na naší pobočce v Brně. V tomto ušetříte i za platbu poštovného.

Doprava

zdarma
  • Objednávka nad 5000 Kč vč. DPH

Dopravní podmínky

Osobní odběr

zdarma
  • Metodějova 11, 612 00 Brno

Podrobnější informace

Volba osobního převzetí je nejjednoduší a nejlevnější formou předání balíku. V den vyhotovení Vaší objednávky Vás budeme informovat SMS zprávou či e-mailem a Vy si poté budete moci balík převzít okamžitě v místě naší provozovny. Podmínkou tohoto způsobu převzetí je platba v hotovosti či předem na náš bankovní účet.
Vaší zakázku si můžete osobně vyzvednout na naší adrese Metodějova 11, 612 00 Brno. Více na stránce kontakt.

Standardní balík GLS

99 Kč

Podrobnější informace

Zboží zaslané prostřednictvím kurýrní společnosti GLS bude doručeno do jednoho pracovního dne od expedování zásilky.

GLS Vás informuje o doručení balíku prostřednictvím SMS zprávy již v den podání. Kurýr Vám v den doručení pošle SMS zprávou 2 hodinové okno, ve kterém bude balík doručen. Pokud nebudete zastiženi v předem domluvený čas na Vámi požadované adrese, budete o tom informováni a balík bude doručován v následujících dnech dle domluvy znovu.

Platební možnosti

V hotovosti při osobním převzetí

zdarma

Podrobnější informace

Platba v hotovosti je možná pouze při zvolení osobního převzetí objednaného zboží. Objednané zboží bude vydáno v okamžiku zaplacení částky objednávky v hotovosti.

Bankovním převodem

zdarma

Podrobnější informace

Platba prostřednictvím bankovního převodu je možná v případě zvolení způsobu dopravy Balíkem do ruky České pošty, GLS nebo při osobním převzetí

Po objednání zboží Vám přijde na e-mail uvedený v objednávce  vystavená faktura s informacemi pro provedení bezhotovostní platby.

Zásilku následně expedujeme v den vyrobení nebo v den, kdy je částka připsána na náš bankovní účet (v případě, že je již objednávka vyrobená).

Dobírka

40 Kč

Podrobnější informace

Platba prostřednictvím dobírky je možná pouze v případě zvolení způsobu dopravy „Balík do ruky České pošty“ nebo “Standardní balík GLS”. Objednávka je zaplacená při převzetí balíku z rukou pošťáka či kurýra GLS.

Platba na dobírku je z hlediska logistiky velmi rychlá a doporučujeme ji zvolit při spěšných objednávkách.