Grafické návrhy na potisk

Inspirujte se námi vytvořenými grafickými návrhy, které jsou tématicky rozdělené podle jednotlivých skupin. Jednotlivé návrhy si můžete dále jakkoliv upravovat, doplňovat texty, měnit barevnost a nebo s jimi nechat pouze inspirovat. Pokud si nevyberete z našich potisků, můžete nám zaslat návrh vlastní, který Vám rádi na tričko, mikinu nebo na kšiltovku natiskneme.

Jste v posledním ročníku základní školy a chystáte se na střední školu? Právě pro Vás máme nabídku originálních absolventských triček. Vytvořte si třídní tričko podle Vašich představ.

Jste v posledním ročníku střední školy a chystáte se k maturitě? Právě pro Vás máme nabídku originálních absolventských triček. Vytvořte si třídní tričko podle Vašich představ. 

Jedete s přáteli na vodu? Na řece musíte být originální. Vytvořte si skupinové tričko vaší party na vodu a buďte těmi nejstylovějšími na řece.

Jste vášnivými rybáři a jezdíte s přáteli často na ryby, nebo organizujete rybářské soutěže? Právě pro Vás jsou určené naše návrhy s rybářskou tématikou. 

Čeká Vás sportovní turnaj, kurz nebo jen vyrážíte s partou kamarádů na každoroční sportovní výlet? Nechte se inspirovat námi vytvořenými návrhy a vytvořte si originální týmová sportovní trička. Obvykle se na sportovní trička tiskne název klubu a logo na přední stranu, na zadní stranu jméno sportovce a číslo.

Hasičská trička jsou určeny jak pro profesionály, tak pro dobrovolné hasiče. Vytvořte si vlastní tričko s názvem Vašeho spolku, znakem dobrovolných hasičů nebo s vlastním jménem.

Přejít k nabídce triček

Nenašli jste mezi uvedenými návrhy ten pravý?

V tomto případě to neznamená, že Vám tričko nebo mikinu s potiskem nenatiskneme. V objednávce textilu máte možnost vložit vlastní návrh a nechat si tak vyrobit zcela originální tričko. Více jak 60 % všech zákazníků nám zašlou vlastní originální návrh, který poté ještě upravujeme do tisknutelné podoby a poté jej vyrábíme. Všechny uvedené návrhy se dají dále upravovat.

Nejste si jistí, jestli Váš návrh dokážeme vytisknout? Pošlete nám jej k posouzení a požádejte o cenovou kalkulaci. Vyplněním kontaktního formuláře vpravo odešlete rychle požadavek na cenovou kalkulaci.

POŽÁDAT O CENOVOU KALKULACI