Chcete propagovat a zviditelnit Vaší společnost na veřejnosti, nebo hledáte kvalitního dodavatele textilu pro Vaše zaměstnance? Trička, polokošile nebo mikiny potisknuté Vaším logem Vám pomohou vytvořit profesionální image.

Textil Vám potiskneme od jednoho kusu, od deseti kusů pak bez příplatku. Nejčastěji tiskneme sítotiskovou technologií. Sítotiskovou metodou lze potisknout až 4 barvy najednou. Jedná se o velice kvalitní tisk s dlouhodobou životností, při němž je barva nanášena přes sítotiskovou šablonu přímo na textil. Tisk kopíruje tkaninu textilu a nevznikne Vám při větším potisku tvrdá a špatně ohebná placka, nýbrž vlastnosti látky v místě potisku zůstanou zachovány.

 [hr/]

Individuální nabídka textilu a potisků

Jsme schopni splnit každý Váš požadavek, ať už se týká 100% kvality textilu, potisků nebo rychlého dodání. Každá Vaše objednávka je pro nás originál, a proto k objednávkám přistupujeme individuálně. Od cenové kalkulace přes grafické návrhy triček až po termín dodání.

Nevybrali jste si z naší široké nabídky textilu, kterou prezentujeme na internetových stránkách? Sdělte nám Vaše požadavky a rádi Vám vybereme textil na míru. Využijte kontaktního formuláře či nás kontaktujte na e-mail info@skupinovatricka.cz.

Firemní trička lze objednat od 10 kusů bez příplatku. Pod tímto počtem se cena za objednávku navyšuje o 300 Kč na celé zakázce. Barvy triček můžete libovolně kombinovat podle Vašich požadavků.

Rádi Vám před zadáním objednávky zpracujeme individuální kalkulaci na základě Vašich požadavků.

Informace o cenách

Při objednání nad 40 kusů triček v jedné sérii poskytujeme množstevní slevy. Napište si o individuální cenovou nabídku, kterou zpracujeme na základě Vašich požadavků.

Písma na trička

pisma