Roušky a filtry

Ochranné roušky na ústa, nano filtry a pouzdra na roušky a filtry. Ochranné roušky české výroby ze 2 vrstev bavlny nebo antibakteriální bavlny s iontovým stříbrem a s certifikátem vydaným TZU v Brně. 

Roušky pro dospělé i děti. Dostupné 4 velikosti: XS – pro nejmenší děti do cca 6 let, S – pro děti od cca 6 let do cca 12 let, M – pro ženy a menší muže, L – pro muže

U každé roušky je velikostní tabulka s rozměry pro přesné určení velikosti. Na všechny roušky lze natisknout vlastní potisk. 

Všeobecné informace

  • Roušky dodáváme zabalené v originálním balení po 1 ks.
  • Roušky je možné objednat od 1 ks bez potisku.
  • Roušky s vlastním potiskem dodáváme od 30 ks bez příplatku za sítotiskovou formu.
  • Při potisku roušek od 15 do 29 ks účtujeme příplatek 300 ks za předtiskovou přípravu výroby.
  • Potisk na roušku tiskneme na její levou stranu při nasazení.

Informace o objednání

Po rozkliknutí požadovaného artiklu se Vám otevře objednávkový formulář, kde vyplníte všechny požadované informace k potisku. Můžete si objednat potisk na srdce, hrudník, potisk na záda nebo na oba dva rukávy. K potisku můžete využít námi předdefinovaných grafických návrhů v sekci návrhy na potisk nebo vložit vlastní grafický návrh.

Standardní dodací doba jsou 2 – 3 týdny od zadání objednávky do systému. Větší objednávky nad 50 ks textilu řešíme individuálně a tyto objednávky můžeme urychlit. Na termínu dodání se vždy individuálně domlouváme se zákazníkem.
Po odeslání objednávky vždy potisky ještě manuálně zpracováváme a zasílám předtiskovou korekturu ke schválení, kterou od zákazníka požadujeme zkontrolovat a schválit. Až po odsouhlasení finální verze korektury zákazníkem dáváme objednávku do tisku.